Izvēlne Aizvērt

Par mums

Loginas Mikroķirurģijas un Rehabilitācijas centrs ir specializēta ārstniecības iestāde, kas piedāvā kvalitatīvus, uz zinātni un pieredzi balstītus augsti kvalificēta mikroķirurģijas, plastikas un rokas ķirurģijas, rekonstruktīvās un krūts ķirurģijas speciālista pakalpojumus.

Speciālista zināšanas un ilgstoši klīniskā praksē gūtā pieredze palīdz iespējami ātri noteikt radušās situācijas cēloni un operatīvi realizēt piemērotāko ārstēšanu (medikamenti, blokādes, operācijas u.c.).

 Bieži vien sūdzības var mazināt un stāvokli uzlabot, vai pat pilnībā problēmu atrisināt, pacienta sapratne par sūdzību iemesliem, vingrinājumi, medikamenti, blokādes, fizioprocedūras un tehniskie palīglīdzekļi jeb ortozes. Tomēr nopietnākās situācijās, lai uzlabotu radušās izmaiņas un atgūtu apmierinošu dzīves kvalitāti var būt nepieciešama operācija.

Loginas Mikroķirurģijas un rehabilitācijas centrs ir organizējis un iesaistījies sekojošos projektos:

 • Kopā ar sadarbības partneriem ir aizsācis tradīciju veidot starptautiskus plastiskās un rokas ķirurģijas kongresus Latvijā – 2008.gadā organizējot „Pirmo Baltijas valstu rekonstruktīvās, plaukstas un estētiskās ķirurģijas iepazīšanās kongresu” (First Welcome Meeting of Reconstructive, Hand and Aesthetic Surgery of Baltic States).
 • Atbalsts plastikas un rokas ķirurģes Lauras Loginas disertācijas darba „Augšējās ekstremitātes amputētās daļas kaulaudu īpašību izmaiņas ilgstošas išēmijas apstākļos” realizācijā.
 • 2009.gada vasarā dienas gaismu ieraudzīja Brūču klīnikas izdevums par izgulējumu ārstēšanas tehnoloģijas pamatprincipiem.
  Loginas Mikroķirurģijas un Rehabilitācijas centrs (Iepriekšējais nosaukums – Zinātniskās iniciatīvas centrs) ir piedalījies šī pirmā izdevuma veidošanā, radot pirmo reizi Latvijā tik plaša apjoma izdevumu par izgulējumu ārstēšanas tehnoloģijas pamatprincipiem.
 • Loginas Mikroķirurģijas un Rehabilitācijas centrs sadarbībā ar Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centru ir veicis un attīstījis zinātniski pētnieciskus darbus, nodrošinot tā dalību zinātniskos projektos atbilstoši LPRMC specifiskajām interesēm.
 • Loginas Mikroķirurģijas un Rehabilitācijas centram ir bijusi veiksmīga sadarbība ar Mikroķirurģijas attīstības biedrību, veicinot un piedaloties jauno ārstu un rezidentu apmācībā.
 • Loginas Mikroķirurģijas un Rehabilitācijas centram izveidojusies sadarbība ar Brūču un izgulējumu asociāciju. Kopīgi veidoti un realizēta apmācība, semināri.
 • Atbalsts dažādu inovatīvu ārstēšanas un ķirurģijas metožu ieviešanā. 02.11.2009. dr.med. Laura Logina veica Latvijā pirmo plaukstas artroskopiju! Vēlāk tika attīstīta arī nervu edoskopiska atbrīvošana gan plaukstas, gan elkoņa līmenī.
 • Sadarbībā ar Prof.Simo Vilki (Somija, Tamperes klīnika) – Bērnu cerebrālās triekas pacientu roku funkcionālo traucējumu operatīvās ārstēšanas iespējas Latvijā.
 • Sadarbībā ar Prof.Jan Friden (Zviedrija, Gotenburgas Sahlgrenska Akadēmija) – roku funkciju uzlabošana tetraplēģijas pacientiem.
  Sadarbības ietvaros veidots zinātniskais seminārs ar mērķi iepazīstināt Latvijas profesionāļus ar konservatīvām un operatīvām metodēm tetraplēģijas pacientu ārstēšanā. Notiek regulāra apmācība, pieredzes apmaiņas braucieni, smagu pacientu ārstēšanas plāna koordinācija. Šī projekta realizācijas rezultātā Latvijā jau veikta vairāku pacientu ārstēšana.
 • Aktīvi iesaistījies Rokas terapijas attīstībā Latvijā – sadarbībā ar Mediroyal/De Royal organizēts seminārs „Rokas terapijas pamatprincipi pacientiem ar roku saslimšanām, ortozēšana”.
  Semināra lektore ergoterapeite, sāpju terapijas speciāliste, ergonomikas speciāliste un rokas ķirurģijas rehabilitācijas speciāliste Christine Fernholm (Zviedrija).